Prefix amesteca geniu tenis cirstea Se furişa Monumental Stejar

Sorana Cîrstea joacă azi cu Muchova pentru un loc în optimi

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea, eliminată de Sloane Stephens, în turul doi la Indian Wells

Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Dubai (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Dubai (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 4-6, 7-6, 6-4. Românca se califică în  turul trei de la Wimbledon
Sorana Cîrstea - Jelena Ostapenko 4-6, 7-6, 6-4. Românca se califică în turul trei de la Wimbledon

Sorana Cîrstea a dat lovitura! A bătut palma cu un nume mare din tenis,  pentru ca acesta să îi devină antrenor! - Antena Sport
Sorana Cîrstea a dat lovitura! A bătut palma cu un nume mare din tenis, pentru ca acesta să îi devină antrenor! - Antena Sport

Sorana Cîrstea, o nouă mare victorie și o premieră la US Open. S-a  calificat în sferturi după ce a învins-o pe Belinda Bencic | Digi24
Sorana Cîrstea, o nouă mare victorie și o premieră la US Open. S-a calificat în sferturi după ce a învins-o pe Belinda Bencic | Digi24

Sorana Cîrstea e în semifinale la Miami Open după ce a învins-o pe Arina  Sabalenka, numărul 2 mondial | Digi24
Sorana Cîrstea e în semifinale la Miami Open după ce a învins-o pe Arina Sabalenka, numărul 2 mondial | Digi24

Sorana Cîrstea, victorie de senzație la Dubai, în primul tur! Ana Bogdan  merge și ea în turul 2 - Eurosport
Sorana Cîrstea, victorie de senzație la Dubai, în primul tur! Ana Bogdan merge și ea în turul 2 - Eurosport

Cu cine va juca Sorana Cîrstea în sferturi la WTA Miami

Sorana Cîrstea, "miracolul de la Dubai"! Ce a scris WTA după calificarea în  semifinale + Record impresionant al româncei - Eurosport
Sorana Cîrstea, "miracolul de la Dubai"! Ce a scris WTA după calificarea în semifinale + Record impresionant al româncei - Eurosport

Sorana Cîrstea, pusă să aleagă între câştigarea unui Grand Slam şi top 10  WTA. Răspunsul neaşteptat - Eurosport
Sorana Cîrstea, pusă să aleagă între câştigarea unui Grand Slam şi top 10 WTA. Răspunsul neaşteptat - Eurosport

Sorana Cîrstea, după revenirea carierei! Ce și-a spus când era condusă cu  6-2, 5-1 - Eurosport
Sorana Cîrstea, după revenirea carierei! Ce și-a spus când era condusă cu 6-2, 5-1 - Eurosport

Lovitură puternică pentru echipa de tenis a României. Ce decizie a luat  Sorana Cîrstea
Lovitură puternică pentru echipa de tenis a României. Ce decizie a luat Sorana Cîrstea

Cum poate participa Sorana Cîrstea la Jocurile Olimpice Paris 2024

Sorana Cirstea

Sorana Cîrstea joacă astăzi la Abu Dhabi în turneul World Tennis League |  AUDIO : Europa FM
Sorana Cîrstea joacă astăzi la Abu Dhabi în turneul World Tennis League | AUDIO : Europa FM

Sorana Cîrstea, înfrângere la scor în turul al doilea de la Indian Wells |  Tenis | iAM SPORT
Sorana Cîrstea, înfrângere la scor în turul al doilea de la Indian Wells | Tenis | iAM SPORT

Tenis: Sorana Cîrstea, în sferturile turneului ITF de la Biarritz

Adversara Soranei Cîrstea, declarație surprinzătoare înainte de meciul  direct din optimile de la Dubai
Adversara Soranei Cîrstea, declarație surprinzătoare înainte de meciul direct din optimile de la Dubai

Deși a fost eliminată în primul tur la Australian Open, Sorana Cîrstea a  urcat în clasamentul WTA » E aproape de cea mai bună clasare a carierei
Deși a fost eliminată în primul tur la Australian Open, Sorana Cîrstea a urcat în clasamentul WTA » E aproape de cea mai bună clasare a carierei

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Openul de la Miami, după ce a  trecut de Daria Kasatkina
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Openul de la Miami, după ce a trecut de Daria Kasatkina