Calcul Madison Misionar sorana cîrstea Întoarcere Frizer Mare

Sorana Cirstea

Sorana Cîrstea career statistics - Wikipedia

Video | ”Nu trebuie s-o umilească”. Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost  sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open
Video | ”Nu trebuie s-o umilească”. Sorana Cîrstea a primit ”cel mai prost sfat” de la antrenor, în meciul din sferturile US Open

Sorana Cîrstea, învinsă Neaşteptat în Primul Tur La Australian Open —  MyCTA.ro — Stiri Constanta
Sorana Cîrstea, învinsă Neaşteptat în Primul Tur La Australian Open — MyCTA.ro — Stiri Constanta

Foto | KO, în 24 de minute în primul set! Sorana Cîrstea, eliminată de la  Indian Wells
Foto | KO, în 24 de minute în primul set! Sorana Cîrstea, eliminată de la Indian Wells

Sorana Cîrstea, victorie după 132 de zile: a câștigat meciul zilei la Abu  Dhabi și va da de o vedetă a tenisului | adevarul.ro
Sorana Cîrstea, victorie după 132 de zile: a câștigat meciul zilei la Abu Dhabi și va da de o vedetă a tenisului | adevarul.ro

Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Miami Open / Condusă cu 3-0 în  primul set, românca a întors scorul şi s-a impus cu 7-5, în 53 de minute
Sorana Cîrstea s-a calificat în optimi la Miami Open / Condusă cu 3-0 în primul set, românca a întors scorul şi s-a impus cu 7-5, în 53 de minute

Sorana Cirstea | Player Stats & More – WTA Official

Sorana Cîrstea, eliminată?! Nimeni nu se aștepta. Anunțul venit ...

Sorana Cîrstea, mize uriașe la WTA Dubai: intrarea în istoria tenisului  românesc și împlinirea visului interzis de Serena acum 11 ani | Sport.ro
Sorana Cîrstea, mize uriașe la WTA Dubai: intrarea în istoria tenisului românesc și împlinirea visului interzis de Serena acum 11 ani | Sport.ro

Sorana Cîrstea s-a distrat ca o femeie de 34 de ani, după ce Ion Țiriac jr.  i-a dat un mesaj viral
Sorana Cîrstea s-a distrat ca o femeie de 34 de ani, după ce Ion Țiriac jr. i-a dat un mesaj viral

Sorana Cîrstea a spus totul în direct! Cine a ajutat-o să explodeze la  Miami și ce are în plus acum: `Am fost mereu periculoasă, dar acum am și  planul B` - Sportbull
Sorana Cîrstea a spus totul în direct! Cine a ajutat-o să explodeze la Miami și ce are în plus acum: `Am fost mereu periculoasă, dar acum am și planul B` - Sportbull

Sorana Cîrstea - Wikipedia

Sorana Cîrstea a luat o decizie radicală în ce privește România: „Puțină  lume știe” - spotmedia.ro
Sorana Cîrstea a luat o decizie radicală în ce privește România: „Puțină lume știe” - spotmedia.ro

Sorana Cîrstea este în semifinalele la Dubai

Sorana Cîrstea a pierdut primul meci din acest an, la Brisbane - Radio  România Braşov FM
Sorana Cîrstea a pierdut primul meci din acest an, la Brisbane - Radio România Braşov FM

Sorana Cîrstea câștigă după 5 luni. Românca, succes în decisiv la Abu  Dhabi, cu Garcia. Urmează meciul cu Sakkari - Eurosport
Sorana Cîrstea câștigă după 5 luni. Românca, succes în decisiv la Abu Dhabi, cu Garcia. Urmează meciul cu Sakkari - Eurosport

Sorana Cîrstea se menţine pe locul 29. Jaqueline Cristian, Irina Bara şi  Anca Todoni au urcat mai multe poziţii
Sorana Cîrstea se menţine pe locul 29. Jaqueline Cristian, Irina Bara şi Anca Todoni au urcat mai multe poziţii

Sorana Cîrstea, calificare entuziasmantă în optimi la WTA Miami - HotNews.ro

Sorana Cîrstea împlineşte 34 de ani şi a primit un mesaj savuros de la fiul  lui Ion Ţiriac, cu care ar fi într-o relaţie - Antena Sport
Sorana Cîrstea împlineşte 34 de ani şi a primit un mesaj savuros de la fiul lui Ion Ţiriac, cu care ar fi într-o relaţie - Antena Sport

Sorana Cîrstea, locul 22 WTA. După victoria de la Dubai, Paolini a  înregistrat o urcare impresionantă
Sorana Cîrstea, locul 22 WTA. După victoria de la Dubai, Paolini a înregistrat o urcare impresionantă

Sorana Cîrstea a câştigat primul set cu 6-0, dar a pierdut meciul cu locul  97
Sorana Cîrstea a câştigat primul set cu 6-0, dar a pierdut meciul cu locul 97

Sorana Cîrstea a reuşit o victorie de senzaţie la Dubai

Sorana Cîrstea, jignită şi atacată dur în social media: "Să putrezeşti în  iad! E sinistru". Mesajul care a înfuriat comunitatea LGBTQI+ |  Observatornews.ro
Sorana Cîrstea, jignită şi atacată dur în social media: "Să putrezeşti în iad! E sinistru". Mesajul care a înfuriat comunitatea LGBTQI+ | Observatornews.ro

Sorana Cîrstea, elogiată pe site-ul WTA înainte de semifinala cu Petra  Kvitova: ”Un turneu al renașterii”
Sorana Cîrstea, elogiată pe site-ul WTA înainte de semifinala cu Petra Kvitova: ”Un turneu al renașterii”