Home

Asimila Stâlp Sculptură românia cupa davis ciocârlie magnet Unmanned

România - Peru 2-0, în Cupa Davis » Victorii clare pentru Frunză și Copil1

România, învinsă categoric de Taiwan, scor 3-0, în Cupa Davis - spotmedia.ro

Marius Copil, locul 327 ATP, a fost învins, vineri, de Yu Hsiou Hsu (180  ATP), în al doilea meci al întâlnirii dintre România şi Taiwan, din cadrul  Grupei 1 Mondiale a Cupei
Marius Copil, locul 327 ATP, a fost învins, vineri, de Yu Hsiou Hsu (180 ATP), în al doilea meci al întâlnirii dintre România şi Taiwan, din cadrul Grupei 1 Mondiale a Cupei

Ziua de Cluj | Cupa Davis. România și Thailanda, la egalitate după prima zi

România - Peru 4-0 în Cupa Davis » Horia Tecău și Marius Copil aduc punctul  decisiv!
România - Peru 4-0 în Cupa Davis » Horia Tecău și Marius Copil aduc punctul decisiv!

DVD Finala Cupa Davis/ Romania-SUA.Sigilat. Bucuresti Sectorul 6 • OLX.ro

UPDATE. Cupa Davis la Mamaia: Taiwan a câștigat întâlnirea cu România, după  trei meciuri (GALERIE FOTO + VIDEO)
UPDATE. Cupa Davis la Mamaia: Taiwan a câștigat întâlnirea cu România, după trei meciuri (GALERIE FOTO + VIDEO)

cupa davis romania - The Romania Journal

România părăsește Grupa Mondială I a Cupei Davis, după eșecul cu Grecia

Prea slabi în Cupa Davis. România, executată de Grecia în barajul pentru  Grupa Mondială II | adevarul.ro
Prea slabi în Cupa Davis. România, executată de Grecia în barajul pentru Grupa Mondială II | adevarul.ro

Programul întâlnirii de Cupa Davis, România - Peru. Duelul se desfăşoară la  Cluj-Napoca - Antena Sport
Programul întâlnirii de Cupa Davis, România - Peru. Duelul se desfăşoară la Cluj-Napoca - Antena Sport

Romania Davis Cup Team

România și-a aflat primul adversar de la Cupa Davis 2020. Tricolorii vor  juca pe teren propriu
România și-a aflat primul adversar de la Cupa Davis 2020. Tricolorii vor juca pe teren propriu

Cupa Davis: Începe întâlnirea Grecia - România | Sport | Radio România

România, la un pas să câştige Cupa Davis în 1972! "Salatiera" a fost în  Bucureşti doar în vizită - Fanatik.ro
România, la un pas să câştige Cupa Davis în 1972! "Salatiera" a fost în Bucureşti doar în vizită - Fanatik.ro

România și-a aflat adversara din play-off-ul Cupei Davis

Tenis: România va întâlni Taiwanul în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează  lumea.
Tenis: România va întâlni Taiwanul în Cupa Davis | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport |  Radio România Actualitați
Cupa Davis la tenis: la Constanța începe meciul România-Slovacia | Sport | Radio România Actualitați

România, învinsă la zero de Taiwan în Cupa Davis! Eşec ruşinos pentru  tricolori - Antena Sport
România, învinsă la zero de Taiwan în Cupa Davis! Eşec ruşinos pentru tricolori - Antena Sport

Constanța este gazda meciului de Cupa Davis România – Taiwan – CTnews

România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei  meciuri | Sport.ro
România, spulberată de Taiwan în Cupa Davis! Niciun set câștigat în trei meciuri | Sport.ro

România va juca în premieră în Cupa Davis la Craiova! Anunțul FRT despre  duelul cu China - Eurosport
România va juca în premieră în Cupa Davis la Craiova! Anunțul FRT despre duelul cu China - Eurosport