pocăi mers pe jos drept inainte rezultat craiova sepsi butuc evidență Mediator

Decizia Comisiei de Recurs în cazul Sepsi - FCU Craiova. Meciul se rejoacă.  Oltenii sunt pe loc de play-off acum
Decizia Comisiei de Recurs în cazul Sepsi - FCU Craiova. Meciul se rejoacă. Oltenii sunt pe loc de play-off acum

News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din  primul minut. Comunicatul LPF
News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din primul minut. Comunicatul LPF

Universitatea Craiova - Sepsi Sfântu Gheorghe 0-0, în etapa a 16-a din Liga  1
Universitatea Craiova - Sepsi Sfântu Gheorghe 0-0, în etapa a 16-a din Liga 1

Criza totala la Craiova! Oltenii, invinsi de Sepsi si fara gol marcat in  noul sezon: Sepsi 1-0 Craiova | Sport.ro
Criza totala la Craiova! Oltenii, invinsi de Sepsi si fara gol marcat in noul sezon: Sepsi 1-0 Craiova | Sport.ro

Sepsi Sf. Gheorghe - FC U Craiova 4-0. Mai rău ca la „masa verde”!  Clasamentul
Sepsi Sf. Gheorghe - FC U Craiova 4-0. Mai rău ca la „masa verde”! Clasamentul

Universitatea Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 0-1. Oltenii ratează și al  doilea obiectiv. Sepsi se va lupta pentru a doua oară pentru câștigarea  Cupei României - Playsport
Universitatea Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 0-1. Oltenii ratează și al doilea obiectiv. Sepsi se va lupta pentru a doua oară pentru câștigarea Cupei României - Playsport

U Craiova - Sepsi 1-1. Niczuly, eroul covăsnenilor! A apărat un penalty și  elevii lui Grozavu obțin 1 punct în Bănie - Fanatik.ro
U Craiova - Sepsi 1-1. Niczuly, eroul covăsnenilor! A apărat un penalty și elevii lui Grozavu obțin 1 punct în Bănie - Fanatik.ro

VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele  au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat
VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat

Craiova - Sepsi 0-0 » Oltenii bat pasul pe loc! Clasamentul ACUM

Ce s-a întâmplat la Sfântu Gheorghe? Culisele scandalului de xenofobie de  la meciul Sepsi - U Craiova
Ce s-a întâmplat la Sfântu Gheorghe? Culisele scandalului de xenofobie de la meciul Sepsi - U Craiova

Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga.  Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul -  Fanatik.ro
Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga. Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

FCU Craiova - Sepsi 2-1. Dramatism în Bănie! Gol în minutul 90+2. Oltenii,  la prima victorie după 7 etape - Antena Sport
FCU Craiova - Sepsi 2-1. Dramatism în Bănie! Gol în minutul 90+2. Oltenii, la prima victorie după 7 etape - Antena Sport

Patru luni trebuie să-i dai suspendare”. Panduru a rabufnit după arbitrajul  lui Istvan Kovacs din Sepsi - U Craiova. Echipa care a fost dezavantajată |  EXCLUSIV
Patru luni trebuie să-i dai suspendare”. Panduru a rabufnit după arbitrajul lui Istvan Kovacs din Sepsi - U Craiova. Echipa care a fost dezavantajată | EXCLUSIV

Sepsi OSK - U Craiova Rezultat final, meci în Play Off | DCNews

CFR - Farul 1-2 şi CSU Craiova - Sepsi 0-1. CFR obţine, cu mari emoţii,  calificarea la barajul pentru Conference League - Playsport
CFR - Farul 1-2 şi CSU Craiova - Sepsi 0-1. CFR obţine, cu mari emoţii, calificarea la barajul pentru Conference League - Playsport

Sepsi, prima reacție după ce s-a decis rejucarea meciului cu FC U Craiova:  "Mergem la TAS" - Eurosport
Sepsi, prima reacție după ce s-a decis rejucarea meciului cu FC U Craiova: "Mergem la TAS" - Eurosport

A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în  play-off se joacă în meciul direct - Eurosport
A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în play-off se joacă în meciul direct - Eurosport

Video | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3. Oltenii au ”spart gheața” în  2024. ”Remontada” la Sfântu Gheorghe
Video | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3. Oltenii au ”spart gheața” în 2024. ”Remontada” la Sfântu Gheorghe

Universitatea Craiova - Sepsi 0-1 Ștefănescu marchează în ultimul minut de  joc. Oltenii ratează barajul de Conference League | Sport.ro
Universitatea Craiova - Sepsi 0-1 Ștefănescu marchează în ultimul minut de joc. Oltenii ratează barajul de Conference League | Sport.ro

FC U Craiova - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1, în etapa a 15-a din Liga 1

Moment rar în fotbalul românesc, la Universitatea Craiova - Sepsi

Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova, Live Video Online

CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj!  Clasamentul LIVE în Liga 1
CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj! Clasamentul LIVE în Liga 1

Universitatea Craiova, eliminată de Sepsi în semifinalele Cupei României -  spotmedia.ro
Universitatea Craiova, eliminată de Sepsi în semifinalele Cupei României - spotmedia.ro