Home

Vă rugăm să vizionați ridica practicant meyeder box scară Tun arc

KO-ul de 22 de milioane de euro al lui Floyd Mayweather. L-a pus la pământ  fulgerător în doar două reprize pe Mikuru Asakura | Sport.ro
KO-ul de 22 de milioane de euro al lui Floyd Mayweather. L-a pus la pământ fulgerător în doar două reprize pe Mikuru Asakura | Sport.ro

VIDEO | Mayweather a reușit un KO ca în vremurile bune cu japonezul  Asakura! Urmează McGregor? - Eurosport
VIDEO | Mayweather a reușit un KO ca în vremurile bune cu japonezul Asakura! Urmează McGregor? - Eurosport

Floyd Mayweather l Antrenamentul și viața unui boxer miliardar l Fitness  Facts
Floyd Mayweather l Antrenamentul și viața unui boxer miliardar l Fitness Facts

Floyd Mayweather Vs Mannny Pacquiao, cel mai scump meci din istoria  sportului. Rețeta pentru o întâlnire
Floyd Mayweather Vs Mannny Pacquiao, cel mai scump meci din istoria sportului. Rețeta pentru o întâlnire

Mayweather continuă să facă bani din box, deși s-a retras. Americanul a  pariat pe Fury la meciul cu Klitschko și a câștigat! Ce sumă a mizat și cât  a încasat
Mayweather continuă să facă bani din box, deși s-a retras. Americanul a pariat pe Fury la meciul cu Klitschko și a câștigat! Ce sumă a mizat și cât a încasat

Cel mai scump meci din istorie s-a încheiat cu victoria lui Mayweather,  care și-a anunțat și retragerea | Digi24
Cel mai scump meci din istorie s-a încheiat cu victoria lui Mayweather, care și-a anunțat și retragerea | Digi24

Meciul de box dintre Floyd Mayweather și Conor McGregor ar avea încasări de  un miliard de dolari : Europa FM
Meciul de box dintre Floyd Mayweather și Conor McGregor ar avea încasări de un miliard de dolari : Europa FM

Box: Mayweather, victorie în faţa lui Mosley - Evenimentul Zilei

Floyd Mayweather Jr. to Box 'Super Exhibition' With Logan Paul

Mayweather, amenințat de către Logan Paul: „Felicitări, Floyd, mergi la  închisoare!” Boxerul ar fi încălcat înțelegerea | Sport.ro
Mayweather, amenințat de către Logan Paul: „Felicitări, Floyd, mergi la închisoare!” Boxerul ar fi încălcat înțelegerea | Sport.ro

S-a făcut: Mayweather intră în cușcă. Anunțul făcut de legendarul pugilist  și confirmat de președintele UFC
S-a făcut: Mayweather intră în cușcă. Anunțul făcut de legendarul pugilist și confirmat de președintele UFC

Floyd Mayweather: Un fenomen cu un scor de 50:0 în boxul profesionist, care  nu a pierdut niciodată nici măcar o singură luptă - GymBeam Blog
Floyd Mayweather: Un fenomen cu un scor de 50:0 în boxul profesionist, care nu a pierdut niciodată nici măcar o singură luptă - GymBeam Blog

Floyd Mayweather, Jr. - Wikipedia

Floyd Mayweather, imposibil de învins! Americanul i-a predat o lecţie de box  lui Marcos Maidana
Floyd Mayweather, imposibil de învins! Americanul i-a predat o lecţie de box lui Marcos Maidana

BOX Floyd Mayweather, Conor McGregor Cati Bani Au Castigat

Anunțul momentului: se pregătește meciul de un miliard de dolari! McGregor  vrea revanșa în meciul cu Mayweather | Sport.ro
Anunțul momentului: se pregătește meciul de un miliard de dolari! McGregor vrea revanșa în meciul cu Mayweather | Sport.ro

Mayweather vs Logan Paul: Timing, pricing and booking details for Floyd  Mayweather vs Logan Paul | Boxing News | Sky Sports
Mayweather vs Logan Paul: Timing, pricing and booking details for Floyd Mayweather vs Logan Paul | Boxing News | Sky Sports

MAYWEATHER VS. MCGREGOR. Mult circ, mulți bani, box mai puțin » Mayweather  obține a 50-a victorie, după ce arbitrul a oprit meciul cu McGregor în  runda a zecea
MAYWEATHER VS. MCGREGOR. Mult circ, mulți bani, box mai puțin » Mayweather obține a 50-a victorie, după ce arbitrul a oprit meciul cu McGregor în runda a zecea

Meciul secolului. Pugilistul Floyd Mayweather l-a învins pe Manny Pacquiao  | Digi24
Meciul secolului. Pugilistul Floyd Mayweather l-a învins pe Manny Pacquiao | Digi24

Floyd Mayweather l-a invins pe Manny Pacquiao in "meciul secolului"

Floyd Mayweather a fost desemnat "consilier... | News.ro

Recordul lui Floyd Mayweather in box e în pericol. Un boxer din Thailanda  poate să ajungă la 54-0 - Eurosport
Recordul lui Floyd Mayweather in box e în pericol. Un boxer din Thailanda poate să ajungă la 54-0 - Eurosport

Floyd Mayweather este boxerul deceniului : Europa FM