dual Încrezut roși meci dinamo Mai bine Expres Biserica

DINAMO-STEAUA. Meci cu scântei. Mai mulţi suporteri au ajuns la poliţie |  Digi24
DINAMO-STEAUA. Meci cu scântei. Mai mulţi suporteri au ajuns la poliţie | Digi24

Meciul cu Dinamo, poate decide daca Mioveniul scapă sau nu de baraj. Se  joacă vineri...
Meciul cu Dinamo, poate decide daca Mioveniul scapă sau nu de baraj. Se joacă vineri...

Dinamo Bucuresti

Zi de meci. „U” Cluj întâlnește Dinamo București. Toni Petrea: „Ne așteaptă  un meci greu”
Zi de meci. „U” Cluj întâlnește Dinamo București. Toni Petrea: „Ne așteaptă un meci greu”

Hermannstadt - Dinamo, primul meci din play-out al sibienilor. Măldărășanu  despre următoarele meciuri: ”Vom tremura, dar am încredere în băieți”
Hermannstadt - Dinamo, primul meci din play-out al sibienilor. Măldărășanu despre următoarele meciuri: ”Vom tremura, dar am încredere în băieți”

Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea  pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport
Dinamo a aflat când poate să joace primul meci oficial de la declanşarea pandemiei! Anunțul LPF - Eurosport

Meci Baraj FC UNIVERSITATEA Cluj - Dinamo Bucuresti - 21 mai 2022

Dinamo va juca primul meci de la revenirea în Liga 1 pe Arcul de Triumf!  Care este preţul biletelor - Antena Sport
Dinamo va juca primul meci de la revenirea în Liga 1 pe Arcul de Triumf! Care este preţul biletelor - Antena Sport

Dinamo - FCSB, meci de risc maxim. Ce nu au voie să facă fanii echipei lui  Gigi Becali
Dinamo - FCSB, meci de risc maxim. Ce nu au voie să facă fanii echipei lui Gigi Becali

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va disputa meciul cu Rapid

Dinamo și FC U Craiova, desființate după duelul de pe Arena Națională. „ Un  meci urât, slab! Nu m-a impresionat!”
Dinamo și FC U Craiova, desființate după duelul de pe Arena Națională. „ Un meci urât, slab! Nu m-a impresionat!”

Liga 2: Dinamo București, „set” în primul meci oficial din 2023, cu Unirea  Constanța - HotNews.ro
Liga 2: Dinamo București, „set” în primul meci oficial din 2023, cu Unirea Constanța - HotNews.ro

Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de  Unirea Slobozia | Sport.ro
Dinamo, umilită în al doilea meci amical al verii! „Câinii”, distruși de Unirea Slobozia | Sport.ro

Groparul lui Dinamo e la meci. N-a mai fost de 10 ani”. Cine a fost  surprins în tribune la Dinamo - FC Argeș - Playsport
Groparul lui Dinamo e la meci. N-a mai fost de 10 ani”. Cine a fost surprins în tribune la Dinamo - FC Argeș - Playsport

Dinamo, la cel mai bun meci al sezonului. „Câinii” au învins Oțelul

„Cel mai bun meci al lui Dinamo din ultimii doi ani!”. Cornel Dinu, laude  pentru Kopic după meciul cu Oțelul - Fanatik.ro
„Cel mai bun meci al lui Dinamo din ultimii doi ani!”. Cornel Dinu, laude pentru Kopic după meciul cu Oțelul - Fanatik.ro

Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA  Arad
Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA Arad

Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în  ultimul meci al anului din campionat - Eurosport
Dinamo, victorie cu FC Voluntari. "Câinii" s-au impus în prelungiri în ultimul meci al anului din campionat - Eurosport

Absențe importante la Dinamo pentru primul meci oficial din 2024. De ce nu  îl poate folosi Kopic pe Velkovski | Fotbal | iAM SPORT
Absențe importante la Dinamo pentru primul meci oficial din 2024. De ce nu îl poate folosi Kopic pe Velkovski | Fotbal | iAM SPORT

CSMCT - Dinamo: Meci decisiv pentru Europa

Decizie menținută - Dinamo și UTA, fără fani pe propriul teren până la  finalul play-out-ului - HotNews.ro
Decizie menținută - Dinamo și UTA, fără fani pe propriul teren până la finalul play-out-ului - HotNews.ro

Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura  în minutul 90
Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura în minutul 90

Primul meci din istoria echipei Dinamo București (11 iulie 1948)

Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de  derby-ul de duminică - Antena Sport
Dinamo - FCSB, meci cu risc maxim! Avertismentul Jandarmeriei înainte de derby-ul de duminică - Antena Sport