Serena serviciu tectonic liga mondiala polo Exterior Digul podului Fabrică de bere

Rezultate Campionatul Mondial de polo pe apă, Polo Lume - Flashscore

Slovacia aproape de o surpriza in Liga Mondiala – H2O polo - hold your breath

WORLD LEAGUE – H2O polo - hold your breath

Echipele naționale de polo ale României debutează azi la Campionatele  Europene
Echipele naționale de polo ale României debutează azi la Campionatele Europene

Naționala de polo a României și-a aflat adversarele din Liga Mondială.  Jucăm cu campioana olimpică
Naționala de polo a României și-a aflat adversarele din Liga Mondială. Jucăm cu campioana olimpică

Sus, pe val! Sus, pe val! România a zdrobit Kazahstan la Campionatul Mondial  de polo. Cu ce scor s-a terminat meciul de la Doha | Sport.ro
Sus, pe val! Sus, pe val! România a zdrobit Kazahstan la Campionatul Mondial de polo. Cu ce scor s-a terminat meciul de la Doha | Sport.ro

România își Propune Să Nu Se Predea Ușor în Meciul Cu Ungaria Din Liga  Mondială La Polo / FOTO & VIDEO | Libertatea
România își Propune Să Nu Se Predea Ușor în Meciul Cu Ungaria Din Liga Mondială La Polo / FOTO & VIDEO | Libertatea

Debut cu stângul la Campionatul Mondial! Naționala de polo a României,  învinsă categoric de Ungaria
Debut cu stângul la Campionatul Mondial! Naționala de polo a României, învinsă categoric de Ungaria

VIDEO România - Rusia 13-7, în al treilea meci din Liga Mondială la polo

Academia de Polo pe Apă CS Dinamo București | Bucharest

Nu rataţi | adevarul.ro

România joacă barajul pentru calificarea la JO. ”Tricolorii”, locul 3 în  grupă la Campionatul Mondial de polo 2024 - Fanatik.ro
România joacă barajul pentru calificarea la JO. ”Tricolorii”, locul 3 în grupă la Campionatul Mondial de polo 2024 - Fanatik.ro

România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo  masculin
România a învins China și va avea „finala” ei la Campionatul Mondial de polo masculin

Rezultat uriaș reușit de România! A învins campioana olimpică și va juca  pentru locul 5 la Cupa Mondială - Eurosport
Rezultat uriaș reușit de România! A învins campioana olimpică și va juca pentru locul 5 la Cupa Mondială - Eurosport

Polo / România va fi gazda turneului european al Cupei Mondiale

Campionatul Național de Polo pe apă sâmbătă la Târgu Mureș -

Polo: România va înfrunta echipa SUA pentru locurile 9-10 la Campionatul  Mondial de la Doha | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: România va înfrunta echipa SUA pentru locurile 9-10 la Campionatul Mondial de la Doha | AGERPRES • Actualizează lumea.

POLO/ Liga Mondială. La Atena, Grecia A Surclasat Tânăra Echipă A României!  | Libertatea
POLO/ Liga Mondială. La Atena, Grecia A Surclasat Tânăra Echipă A României! | Libertatea

Campionatul Mondial de polo pe apă - Wikipedia

Inquam Photos - usi

Polo: România s-a clasat pe locul 10 la Campionatul Mondial de la Doha,  după 9-13 cu echipa SUA | AGERPRES • Actualizează lumea.
Polo: România s-a clasat pe locul 10 la Campionatul Mondial de la Doha, după 9-13 cu echipa SUA | AGERPRES • Actualizează lumea.

Liga Mondiala | Digi24

România și-a aflat următoarea adversară de la Campionatul Mondial de polo!  În joc vor biletele pentru Jocurile Olimpice - Eurosport
România și-a aflat următoarea adversară de la Campionatul Mondial de polo! În joc vor biletele pentru Jocurile Olimpice - Eurosport