Iasi: Iasi - Hajduk 2:2 • HNK Hajduk Split

ALEX 1 APARTAMENT IASI (România) - de la RON 168 | HOTELMIX

Între zboruri... (Iași-Viena-Frankfurt-Split-Zagreb-Karlovac) - Fascinație

Goluri Poli-Hajduk Split | Facebook

CSMS Iași vinde bilete "la liber" pentru meciul cu Hajduk Split. Partida  este la Digi Sport
CSMS Iași vinde bilete "la liber" pentru meciul cu Hajduk Split. Partida este la Digi Sport

Video Exclusiv | CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-2. Gafa incredibilă a lui  Grahovac a distrus speranţele moldovenilor
Video Exclusiv | CSMS Iaşi - Hajduk Split 2-2. Gafa incredibilă a lui Grahovac a distrus speranţele moldovenilor

Victorie Pentru Hajduk Split înaintea Returului Cu CSMS Iași, Din Europa  League | VIDEO | Libertatea
Victorie Pentru Hajduk Split înaintea Returului Cu CSMS Iași, Din Europa League | VIDEO | Libertatea

Zboruri ieftine (154 €) din Iași către Split în 2024 | momondo

Europa League - turul II preliminar: CSMS Iasi - Hajduk Split 2-2

Torcida Split / Hajduk Split - CSMS Iasi 2:1 (2. Pretkolo UEFA Europske  Lige)
Torcida Split / Hajduk Split - CSMS Iasi 2:1 (2. Pretkolo UEFA Europske Lige)

Bilete de avion ieftine din Iași, România către Split, Croația începând de  la 338 lei | Kiwi.com
Bilete de avion ieftine din Iași, România către Split, Croația începând de la 338 lei | Kiwi.com

Hajduk Split - CSMS Iași, 2-1. Moldovenii au fost eliminați din Europa  League | Digi24
Hajduk Split - CSMS Iași, 2-1. Moldovenii au fost eliminați din Europa League | Digi24

Raliul Iașului | Iasi

Reacția lui Florin Prunea după ce CSMS Iași a picat cu Hajduk Split în  Europa League: "Am nimerit cu cel mai greu adversar. Vom face tot posibilul  să mergem mai departe!"
Reacția lui Florin Prunea după ce CSMS Iași a picat cu Hajduk Split în Europa League: "Am nimerit cu cel mai greu adversar. Vom face tot posibilul să mergem mai departe!"

Linie dreaptă spre Europa. CSMS Iași joacă joi cu Hajduk Split, în Copou

CSMS Iaşi a remizat cu Hajduk Split, scor 2-2; ieşenii au condus cu 2-0;  croaţii au marcat ultimul gol în minutul 90+4 | News.ro
CSMS Iaşi a remizat cu Hajduk Split, scor 2-2; ieşenii au condus cu 2-0; croaţii au marcat ultimul gol în minutul 90+4 | News.ro

Au vrut, dar n-au putut mai mult. CSMS Iași a pierdut returul contra lui  Hajduk