trompeta Decan Speriat să moară hochei slovacia acesta din urmă balon veni

Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport.  Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada
Turneu important de hochei găzduit de România, în direct pe Prima Sport. Sunt prezente inclusiv SUA şi Canada

Doliu în lumea sportului! Fostul jucător de hochei pe gheaţă Miroslav  Hlinka s-a sinucis | Antena 1
Doliu în lumea sportului! Fostul jucător de hochei pe gheaţă Miroslav Hlinka s-a sinucis | Antena 1

Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului  internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO
Rezultate de excepţie pentru echipele de copii români în cadrul turneului internaţional de hochei - 27.03.2023 | BURSA.RO

URMĂREȘTE CUPA MONDIALĂ DE HOCHEI 2024 GRATUIT PE SWEET.TV

Performante notabile obtinute de echipa de hochei Skoda in competitiile  amicale de hochei din Slovacia – Fundația Ion Țiriac
Performante notabile obtinute de echipa de hochei Skoda in competitiile amicale de hochei din Slovacia – Fundația Ion Țiriac

Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă |  Cuvântul Libertăţii
Jocurile Olimpice de iarnă: Slovacia elimină… SUA, la hochei pe gheaţă | Cuvântul Libertăţii

Șase jucători de hochei au primit cetățenia română și vor putea juca pentru  naționala noastră
Șase jucători de hochei au primit cetățenia română și vor putea juca pentru naționala noastră

Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat  câștigătorii
Turneul de hochei Allianz-Țiriac International Trophy și-a desemnat câștigătorii

VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială  Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a obținut a 2-a victorie la Cupa Mondială Universitară, cu Cehia | Newsweek Romania

Eșec al naționalei de hochei pe gheață după două reprize încheiate 0-0

La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu  Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea
La Mondialul De Hochei Pe Gheață Din Slovenia, Portarul României A Jucat Cu Steagurile Ungariei și Ținutului Secuiesc Pe Cască | Libertatea

Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la  Olimpiadă
Beijing 2022 - Slovacia - Letonia - Hochei pe Gheaţă – Rezumat de la Olimpiadă

Slovacia a eliminat SUA în sferturile de finală ale turneului olimpic de  hochei pe gheaţă
Slovacia a eliminat SUA în sferturile de finală ale turneului olimpic de hochei pe gheaţă

La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al  turneului olimpic de hochei pe gheaţă
La doar 17 ani, slovacul Juraj Slafkovsky, declarat cel mai bun jucător al turneului olimpic de hochei pe gheaţă

Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani.  Rezumatul semifinalei cu Slovacia
Finlanda a revenit într-o finală olimpică la masculin după 16 ani. Rezumatul semifinalei cu Slovacia

VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială  Universitară | Newsweek Romania
VIDEO Hochei pe gheață: România a învins Canada la Cupa Mondială Universitară | Newsweek Romania

România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de  Hochei de la Cârţa | Cuget Liber
România s-a clasat pe locul al patrulea la Cupa Mondială Universitară de Hochei de la Cârţa | Cuget Liber

Hochei pe Gheaţă știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Meci Hockey Slovacia - YouTube

Națíonala de hochei pe gheață are în lot trei ruși și doi ucraineni

LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după  ce a învins Suedia - Eurosport
LIVE BLOG JO | Slovacia a obținut medalia de bronz la hochei pe gheață după ce a învins Suedia - Eurosport

Un puști de 17 ani a fost ales cel mai bun hocheist de la Jocurile  Olimpice! | Sport.ro
Un puști de 17 ani a fost ales cel mai bun hocheist de la Jocurile Olimpice! | Sport.ro