ocazional Doctrină mic dejun fotbal rapid chindia Lipițivă mecanic Mai mult decât orice

REZUMAT | Chindia Târgoviște - Rapid 2-2. Incredibil. Rapid a jucat o  repriză cu 2 jucători în plus - YouTube
REZUMAT | Chindia Târgoviște - Rapid 2-2. Incredibil. Rapid a jucat o repriză cu 2 jucători în plus - YouTube

Video&Foto | Fanii Rapidului, atmosferă superbă pe Arena Națională! Startul  meciul cu Chindia, întârziat
Video&Foto | Fanii Rapidului, atmosferă superbă pe Arena Națională! Startul meciul cu Chindia, întârziat

Rapid - Chindia Târgovişte 1-0! Debut cu dreptul pentru giuleşteni după  revenirea în Liga 1! Bălan a marcat unicul gol al partidei
Rapid - Chindia Târgovişte 1-0! Debut cu dreptul pentru giuleşteni după revenirea în Liga 1! Bălan a marcat unicul gol al partidei

Fotbal: Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Rapid a învins-o pe Chindia (2-0) şi a urcat pe podium în Superligă | AGERPRES • Actualizează lumea.

Chindia - Rapid 2-1, iar Farul devine lider solitar

RAPID - CHINDIA, ÎN PRIMA ETAPĂ! PROGRAMUL COMPLET - FC Rapid 1923

Live Score Rapid București - Chindia Târgoviște, de la 21:30

VIDEO | Rapid - Chindia Târgovişte 2-0. Giuleştenii au rezolvat partida în  repriza a doua şi au obţinut cele trei puncte
VIDEO | Rapid - Chindia Târgovişte 2-0. Giuleştenii au rezolvat partida în repriza a doua şi au obţinut cele trei puncte

Rapid - Chindia 1-0. Giuleștenii, debut cu dreptul în Liga 1! Atmosferă  superbă pe Arena Națională
Rapid - Chindia 1-0. Giuleștenii, debut cu dreptul în Liga 1! Atmosferă superbă pe Arena Națională

Rapid – Chindia. Dugandzic vs. Neguț - Avancronică - LPF

Rapid - Chindia Târgoviște 2-0, în etapa 27 din SuperLiga. Giuleștenii urcă  pe podium cu un penalty și un autogol. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
Rapid - Chindia Târgoviște 2-0, în etapa 27 din SuperLiga. Giuleștenii urcă pe podium cu un penalty și un autogol. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

Superliga: Rapid se impune în meciul cu Chindia și urcă pe podium

REZUMAT | Rapid - Chindia Târgoviște 1-0. A marcat Adrian Bălan

Chindia - Rapid 2-2. Meci „nebun” la Ploiești! Echipa lui Săndoi a ratat o  victorie
Chindia - Rapid 2-2. Meci „nebun” la Ploiești! Echipa lui Săndoi a ratat o victorie

Chindia Târgoviște - Rapid București 0-0! Au amuțit. Emil Săndoi pune capăt  seriei de victorii a lui Adi Mutu, după un meci slab la Ploiești - Playsport
Chindia Târgoviște - Rapid București 0-0! Au amuțit. Emil Săndoi pune capăt seriei de victorii a lui Adi Mutu, după un meci slab la Ploiești - Playsport

Săpunaru nu și-a menajat colegii după Chindia - Rapid 2-2: „Să ne fie  rușine! Dacă suntem penibili... Vorbim ceva la vestiar, dar facem altceva”
Săpunaru nu și-a menajat colegii după Chindia - Rapid 2-2: „Să ne fie rușine! Dacă suntem penibili... Vorbim ceva la vestiar, dar facem altceva”

AVANCRONICA: RAPID - CHINDIA - FC Rapid 1923

Rapid trece de Chindia și urcă pe podiumul SuperLigii! Clasamentul ACUM

Primul meci în Liga 1, primele sancțiuni pentru Rapid! Cu cât a fost  amendat clubul giuleștean și motivul deciziei
Primul meci în Liga 1, primele sancțiuni pentru Rapid! Cu cât a fost amendat clubul giuleștean și motivul deciziei

Chindia Târgovişte, la primul succes după 12 etape de campionat! 2-1 (1-0)  cu FC Rapid Bucureşti | Epoch Times România
Chindia Târgovişte, la primul succes după 12 etape de campionat! 2-1 (1-0) cu FC Rapid Bucureşti | Epoch Times România

Rapid - Chindia Târgoviște 2-0. Giuleștenii au revenit pe podium! Adrian  Mutu l-a învins pe Toni Petrea - Antena Sport
Rapid - Chindia Târgoviște 2-0. Giuleștenii au revenit pe podium! Adrian Mutu l-a învins pe Toni Petrea - Antena Sport

Chindia Târgoviște - Rapid, Live Video Online de la 20:30

Chindia Târgoviște - Rapid 2-2 Live video. Meci de infarct pe „Ilie Oană”.  Giuleștenii smulg un punct, în dublă superioritate numerică, cu ultimul gol  dintr-un ofsaid flagrant - Fanatik.ro
Chindia Târgoviște - Rapid 2-2 Live video. Meci de infarct pe „Ilie Oană”. Giuleștenii smulg un punct, în dublă superioritate numerică, cu ultimul gol dintr-un ofsaid flagrant - Fanatik.ro

Rapid București - Chindia Târgoviște, Live Video Online, de la ora 20:00