Home

dureros măr a umple finala san jose A tăia stereo tremurând

Buzărnescu, cifre de excepție in finala cu Sakkari de la San Jose

Mihaela Buzarnescu, CALIFICARE SENZATIONALA in semifinale la San Jose! Cu  cine va lupta pentru un loc in finala | Sport.ro
Mihaela Buzarnescu, CALIFICARE SENZATIONALA in semifinale la San Jose! Cu cine va lupta pentru un loc in finala | Sport.ro

Exclusiv | Buzărnescu, fericită: “Am avut o atitudine fermă, demnă de un  jucător de tenis de top”
Exclusiv | Buzărnescu, fericită: “Am avut o atitudine fermă, demnă de un jucător de tenis de top”

Daria Kasatkina vs. Danielle Collins | 2021 San Jose Final | WTA Match  Highlights
Daria Kasatkina vs. Danielle Collins | 2021 San Jose Final | WTA Match Highlights

Mihaela Buzărnescu, în finala turneului de la San Jose | Digi24

Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Osaka, după ce a salvat 7 mingi de meci în fața lui Cori Gauff: "În timp ce  jucam, am realizat un lucru" - Eurosport
Osaka, după ce a salvat 7 mingi de meci în fața lui Cori Gauff: "În timp ce jucam, am realizat un lucru" - Eurosport

PERFORMANTA ULUITOARE pentru Miki: Halep e singura care a reusit asa ceva  in ultimi 20 DE ANI! Mesaj SUPERB al Simonei pentru Buzarnescu dupa finala  de la San Jose | Sport.ro
PERFORMANTA ULUITOARE pentru Miki: Halep e singura care a reusit asa ceva in ultimi 20 DE ANI! Mesaj SUPERB al Simonei pentru Buzarnescu dupa finala de la San Jose | Sport.ro

Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de  la San Jose
Mihaela Buzărnescu s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la San Jose

Daria Kasatkina a triumfat la San Jose și a făcut gesturi intime cu iubita

Un stelist, șef de galerie în Major League Soccer. „Îmi lipsesc derby-urile”

Finale surpriză la turneele WTA de la San Jose și Washington - spotmedia.ro

Buzărnescu - Sakkari finala San Jose. Scor rezultat | DCNews

Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția  Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose
Video | Mertens - Buzărnescu 6-4, 3-6, 1-6. Performanța carierei! Reacția Mihaelei după calificarea în finala de la San Jose

Mihaela Buzărnescu a câștigat primul titlu WTA din carieră. Miki a învins-o  pe Maria Sakkari, în finala turneului de la San Jose / VIDEO
Mihaela Buzărnescu a câștigat primul titlu WTA din carieră. Miki a învins-o pe Maria Sakkari, în finala turneului de la San Jose / VIDEO

BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă |  Digi24
BUZĂRNESCU-SAKKARI, finala de la San Jose, câștigată categoric de româncă | Digi24

Recuperarea galionului San José, scufundat în 1708, ar putea începe în  aprilie. Locaţia a fost păstrată secretă aproape 9 ani | VIDEO | adevarul.ro
Recuperarea galionului San José, scufundat în 1708, ar putea începe în aprilie. Locaţia a fost păstrată secretă aproape 9 ani | VIDEO | adevarul.ro

Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose /  Programul optimilor - HotNews.ro
Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose / Programul optimilor - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu - Maria Sakkari, în Finala Turneului De La San Jose |  Libertatea
Mihaela Buzărnescu - Maria Sakkari, în Finala Turneului De La San Jose | Libertatea

Mihaela Buzărnescu va ajunge în top 20 WTA dacă va câştiga turneul de la San  Jose
Mihaela Buzărnescu va ajunge în top 20 WTA dacă va câştiga turneul de la San Jose