Acord in schimb nemaivăzut finala mica champions league Legendă Critică La risc

România, locul trei în Rugby Europe Championship 2023, după ce a învins  Spania în finala mică | Flashscore.ro
România, locul trei în Rugby Europe Championship 2023, după ce a învins Spania în finala mică | Flashscore.ro

Pierde Erling Haaland „Balonul de Aur” din cauza jocului din finală

Kovacs și Marinescu, delegati la finala UCL | Fotbal | iAM SPORT

A arbitrat finala Champions League și finala mică a Jocurilor Olimpice de  la Rio. E cea mai respectată femeie din fotbalul românesc | Sport.ro
A arbitrat finala Champions League și finala mică a Jocurilor Olimpice de la Rio. E cea mai respectată femeie din fotbalul românesc | Sport.ro

Olanda – Italia 2-3 | Squadra Azzurra câștigă finala mică din UEFA Nations  League, după o partidă spectaculoasă - Eurosport
Olanda – Italia 2-3 | Squadra Azzurra câștigă finala mică din UEFA Nations League, după o partidă spectaculoasă - Eurosport

Manchester City a câștigat Champions League, după 1-0 în finala cu Inter.  Britanicii, primul trofeu UCL din istoria lor
Manchester City a câștigat Champions League, după 1-0 în finala cu Inter. Britanicii, primul trofeu UCL din istoria lor

Șoc în finala EHF Champions League! Favoritele Barca și PSG joacă finala  mică! Înfrângere la limită pentru francezi cu Kielce | Sport.ro
Șoc în finala EHF Champions League! Favoritele Barca și PSG joacă finala mică! Înfrângere la limită pentru francezi cu Kielce | Sport.ro

Finala mică - Citeste toate articolele despre Finala mică

Italia - Belgia 2-1, în finala mică a Ligii Națiunilor. Record istoric  pentru Mancini - Eurosport
Italia - Belgia 2-1, în finala mică a Ligii Națiunilor. Record istoric pentru Mancini - Eurosport

Erling Haaland, fantomă în finala Champions League 2023! Notele oferite de  englezi şi italieni după Manchester City - Inter 1-0 - Fanatik.ro
Erling Haaland, fantomă în finala Champions League 2023! Notele oferite de englezi şi italieni după Manchester City - Inter 1-0 - Fanatik.ro

Bestia' Haaland, cea mai mică notă în Gazzetta dello Sport după finala UCL:  „Cel mai slab. S-a făcut mic!” Cum au punctat italienii | Sport.ro
Bestia' Haaland, cea mai mică notă în Gazzetta dello Sport după finala UCL: „Cel mai slab. S-a făcut mic!” Cum au punctat italienii | Sport.ro

Liga de Tineret | FCSB - Farul 5-0, în finala mică. U Craiova - UTA 3-1, în  finala mare. Oltenii vor juca în UEFA Youth League
Liga de Tineret | FCSB - Farul 5-0, în finala mică. U Craiova - UTA 3-1, în finala mare. Oltenii vor juca în UEFA Youth League

Ce jucător l-a impresionat pe Ionel Ganea în finala Champions League: ”Mi-a  plăcut cel mai mult” | Champions League | iAM SPORT
Ce jucător l-a impresionat pe Ionel Ganea în finala Champions League: ”Mi-a plăcut cel mai mult” | Champions League | iAM SPORT

Barcelona a câștigat Liga Campionilor la handbal masculin! Final dramatic  cu Vive Kielce. A fost spectacol și în finala mică - Playsport
Barcelona a câștigat Liga Campionilor la handbal masculin! Final dramatic cu Vive Kielce. A fost spectacol și în finala mică - Playsport

România a câştigat finala mică la Rugby Europe Championship. Victorie  fantastică în faţa Spaniei - Antena Sport
România a câştigat finala mică la Rugby Europe Championship. Victorie fantastică în faţa Spaniei - Antena Sport

Finala mica a CUPEI LIGII - MFFD - PETROLUL 95 - LMF 2022 - Minifotbal  Prahova - Liga Mini Fotbal
Finala mica a CUPEI LIGII - MFFD - PETROLUL 95 - LMF 2022 - Minifotbal Prahova - Liga Mini Fotbal

Croația a câștigat finala mică a Cupei Mondiale, împotriva Marocului! Primă  repriză spectaculoasă, cu 3 goluri - Eurosport
Croația a câștigat finala mică a Cupei Mondiale, împotriva Marocului! Primă repriză spectaculoasă, cu 3 goluri - Eurosport

Barcelona a învins PSG în finala mică a EHF Champions League

S-au tras la sorți „sferturile” de finală din UEFA Champions League »  Dueluri senzaționale: Real Madrid dă peste Chelsea, Bayern peste Manchester  City
S-au tras la sorți „sferturile” de finală din UEFA Champions League » Dueluri senzaționale: Real Madrid dă peste Chelsea, Bayern peste Manchester City

finala mică :: GSP.RO