Home

tavan extremiştii comporta danemarca handbal feminin Cauciuc A dezactiva Îmblânzi

EURO handbal | România - Danemarca 17-21 | Digi24

Eşec pentru România la handbal feminin. Danemarca ne-a umilit

Danemarca - Norvegia, marea finală de la EURO! Cele două rivale și-au  disputat trofeul de alte 4 ori - Eurosport
Danemarca - Norvegia, marea finală de la EURO! Cele două rivale și-au disputat trofeul de alte 4 ori - Eurosport

danemarca romania handbal feminin – Handbal Mania

Danemarca - România 32-27, în preliminariile EHF EURO 2022

Danemarca, un vis prea mare pentru România. Tricolorele, eșec categoric în  fața gazdelor, scor 23-39 - Eurosport
Danemarca, un vis prea mare pentru România. Tricolorele, eșec categoric în fața gazdelor, scor 23-39 - Eurosport

România întâlneşte Danemarca astăzi, la Campionatul European de Handbal  Feminin
România întâlneşte Danemarca astăzi, la Campionatul European de Handbal Feminin

Încă mai contăm la handbal! Ce a scris presa din Danemarca înaintea  duelului mondial cu România: "Respect enorm" | Sport.ro
Încă mai contăm la handbal! Ce a scris presa din Danemarca înaintea duelului mondial cu România: "Respect enorm" | Sport.ro

Handbal feminin: Danemarca a învins vicecampioana mondială Spania la EURO  2020 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Danemarca a învins vicecampioana mondială Spania la EURO 2020 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Campionatul mondial feminin / Toate țările organizatoare s-au calificat în  semifinale – Handbal Mania
Campionatul mondial feminin / Toate țările organizatoare s-au calificat în semifinale – Handbal Mania

CE handbal feminin: Danemarca, prima finalistă a competiţiei | News.ro

Romania - Danemarca - Handbal Feminin - 02 mar 2022

România, duel important cu Danemarca la CM de handbal feminin - Ora de  start și cine transmite meciul - HotNews.ro
România, duel important cu Danemarca la CM de handbal feminin - Ora de start și cine transmite meciul - HotNews.ro

Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu  Suedia - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu Suedia - Fanatik.ro

Dramatism total la Franța – Danemarca, prima semifinală a Campionatului  Mondial de Handbal Feminin - Eurosport
Dramatism total la Franța – Danemarca, prima semifinală a Campionatului Mondial de Handbal Feminin - Eurosport

CM handbal feminin: Danemarca a câștigat finala mică – Victorie dramatică  în fața Suediei - HotNews.ro
CM handbal feminin: Danemarca a câștigat finala mică – Victorie dramatică în fața Suediei - HotNews.ro

România - Danemarca 39-23. Nordicele s-au distrat cu naționala lui Pera. Ce  urmează pentru „tricolore", la Mondialul de Handbal - Playsport
România - Danemarca 39-23. Nordicele s-au distrat cu naționala lui Pera. Ce urmează pentru „tricolore", la Mondialul de Handbal - Playsport

Danemarca este campioana europeana la handbal feminin under 17! Vezi  clasamentul final al competitiei | Jurnal Sportiv
Danemarca este campioana europeana la handbal feminin under 17! Vezi clasamentul final al competitiei | Jurnal Sportiv

EHF EURO 2022 | Norvegia, regina Europei la handbal! Danemarca, răpusă în  finală după o revenire spectaculoasă - Eurosport
EHF EURO 2022 | Norvegia, regina Europei la handbal! Danemarca, răpusă în finală după o revenire spectaculoasă - Eurosport

România, debut în forță la Mondialul de handbal din Danemarca.  „Tricolorele” au defilat în fața naționalei din Chile - Stirileprotv.ro
România, debut în forță la Mondialul de handbal din Danemarca. „Tricolorele” au defilat în fața naționalei din Chile - Stirileprotv.ro

CE handbal feminin: Danemarca şi Norvegia, în... | News.ro

Cine transmite la TV România – Danemarca, de la Campionatul Mondial 2023 de handbal  feminin
Cine transmite la TV România – Danemarca, de la Campionatul Mondial 2023 de handbal feminin

Handbal feminin: Danemarca a învins Serbia cu 25-21, la Campionatul Mondial  2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal feminin: Danemarca a învins Serbia cu 25-21, la Campionatul Mondial 2023 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Rezultat şocant în grupa României, la CM de handbal feminin! Japonia a  produs marea surpriză şi a învins Danemarca - Antena Sport
Rezultat şocant în grupa României, la CM de handbal feminin! Japonia a produs marea surpriză şi a învins Danemarca - Antena Sport