Puternic rachetă politician cupa spaniei Pekkadillo Sinewi Neautorizat

El Clasico Barcelona - Real Madrid. Cupa Spaniei, o finală cât un sezon

Barcelona, răpusă de frații Williams! Xavi anunță noul obiectiv după  eliminarea din Cupa Spaniei | Sport.ro
Barcelona, răpusă de frații Williams! Xavi anunță noul obiectiv după eliminarea din Cupa Spaniei | Sport.ro

Barcelona a câștigat Cupa Spaniei! A învins-o cu 4-0 pe Athletic Bilbao

Video | Real Madrid este Supercampioana Spaniei! Imaginile bucuriei la Riad

VIDEO Athletic Bilbao a câștigat Cupa Spaniei după o pauză de 40 de ani -  HotNews.ro
VIDEO Athletic Bilbao a câștigat Cupa Spaniei după o pauză de 40 de ani - HotNews.ro

Cupa Spaniei: Mallorca s-a calificat în finala Cupei Spaniei după ce a  eliminat pe Real Sociedad la 11 metri | News.ro
Cupa Spaniei: Mallorca s-a calificat în finala Cupei Spaniei după ce a eliminat pe Real Sociedad la 11 metri | News.ro

Știrile dimineții | Athletic Bilbao a cucerit Cupa Spaniei. Este primul  trofeu ajuns la Bilbao după 40 de ani! - Eurosport
Știrile dimineții | Athletic Bilbao a cucerit Cupa Spaniei. Este primul trofeu ajuns la Bilbao după 40 de ani! - Eurosport

Real Madrid, campioană în Cupa Regelui Spaniei! Rodrygo i-a adus lui  Ancelotti singurul trofeu care îi lipsea de la revenire! + Perez îl apără  pe Vincius Jr. | Sport.ro
Real Madrid, campioană în Cupa Regelui Spaniei! Rodrygo i-a adus lui Ancelotti singurul trofeu care îi lipsea de la revenire! + Perez îl apără pe Vincius Jr. | Sport.ro

Biletul zilei din Cupa Spaniei - 6 ianuarie 2024 - XBets

Se anunță show! El Clasico în semifinalele Cupei Spaniei! Când se joacă  Real - Barcelona și care e celălalt meci | Sport.ro
Se anunță show! El Clasico în semifinalele Cupei Spaniei! Când se joacă Real - Barcelona și care e celălalt meci | Sport.ro

După 40 de ani! Bascii au cucerit Cupa Spaniei

Barcelona, foarte aproape de o umilință istorică în Cupa Spaniei! Catalanii  s-au chinuit cu o echipă de liga a treia - Antena Sport
Barcelona, foarte aproape de o umilință istorică în Cupa Spaniei! Catalanii s-au chinuit cu o echipă de liga a treia - Antena Sport

Fotbal: FC Barcelona, eliminată din Cupa Spaniei în sferturile de finală |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: FC Barcelona, eliminată din Cupa Spaniei în sferturile de finală | AGERPRES • Actualizează lumea.

Spaniolii sunt nemulțumiți de premiile din Cupa Spaniei! Real Madrid și  Osasuna și-au împărțit cei mai mulți bani - Eurosport
Spaniolii sunt nemulțumiți de premiile din Cupa Spaniei! Real Madrid și Osasuna și-au împărțit cei mai mulți bani - Eurosport

S-a stabilit programul din Supercupa Spaniei. El Clasico, posibil în finală

FC Barcelona a câştigat Cupa Spaniei pentru a 30-a oară | AGERPRES •  Actualizează lumea.
FC Barcelona a câştigat Cupa Spaniei pentru a 30-a oară | AGERPRES • Actualizează lumea.

Revoluţie în fotbalul spaniol! Cupa Spaniei şi Supercupa se schimbă din  temelii din sezonul viitor
Revoluţie în fotbalul spaniol! Cupa Spaniei şi Supercupa se schimbă din temelii din sezonul viitor

Real Madrid a cucerit Cupa Spaniei pentru a 20-a oară în istorie!

Cupa Spaniei: Atletico Madrid a învins pe Real Madrid, scor 4-2, după  prelungiri, şi s-a calificat în sferturi | News.ro
Cupa Spaniei: Atletico Madrid a învins pe Real Madrid, scor 4-2, după prelungiri, şi s-a calificat în sferturi | News.ro

Barcelona a surclasat-o pe Real Madrid, 3-1, pentru primul trofeu cu Xavi  pe bancă: Supercupa Spaniei 2023
Barcelona a surclasat-o pe Real Madrid, 3-1, pentru primul trofeu cu Xavi pe bancă: Supercupa Spaniei 2023

Real Madrid - Osasuna 2-1, în finala Cupei Regelui Spaniei

Supercupa Spaniei s-ar putea juca în următorii ani în Arabia Saudită. Suma  imensă oferită de saudiţi
Supercupa Spaniei s-ar putea juca în următorii ani în Arabia Saudită. Suma imensă oferită de saudiţi

Real Madrid a câştigat a 18-a cupă a Spaniei | Sport | Radio România  Actualitați
Real Madrid a câştigat a 18-a cupă a Spaniei | Sport | Radio România Actualitați

Xavi, anunţ categoric după ce Barcelona a fost eliminată din Cupa Spaniei:  "Voi pleca!" - Antena Sport
Xavi, anunţ categoric după ce Barcelona a fost eliminată din Cupa Spaniei: "Voi pleca!" - Antena Sport

Cupa Spaniei, optimi | Atletico Madrid - Real Madrid 4-2. Simeone îl bate  pe Ancelotti după prelungiri | SuperLiga | iAM SPORT
Cupa Spaniei, optimi | Atletico Madrid - Real Madrid 4-2. Simeone îl bate pe Ancelotti după prelungiri | SuperLiga | iAM SPORT

S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Spaniei! Misiune complicată  pentru Real Madrid și Barcelona
S-au stabilit sferturile de finală ale Cupei Spaniei! Misiune complicată pentru Real Madrid și Barcelona

Surpriză în prima semifinală din Cupa Spaniei. Cu cine ar putea juca în  finală echipa lui Horațiu Moldovan
Surpriză în prima semifinală din Cupa Spaniei. Cu cine ar putea juca în finală echipa lui Horațiu Moldovan