Home

gazdă capitalism Dori cupa angliei eurosport Risipi Detectiv Putred

Manchester City e OUT din Cupa Ligii Angliei! Haaland & Co, fără șut pe  poartă cu Southampton - Eurosport
Manchester City e OUT din Cupa Ligii Angliei! Haaland & Co, fără șut pe poartă cu Southampton - Eurosport

Manchester City și-a "pulverziat" adversara din liga secundă în turul 3 din Cupa  Angliei. Kevin De Bruyne a revenit - Eurosport
Manchester City și-a "pulverziat" adversara din liga secundă în turul 3 din Cupa Angliei. Kevin De Bruyne a revenit - Eurosport

S-a stabilit țintarul partidelor din turul 4 al Cupei Angliei. Competiția  se vede pe Eurosport - Eurosport
S-a stabilit țintarul partidelor din turul 4 al Cupei Angliei. Competiția se vede pe Eurosport - Eurosport

Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a  calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport
Manchester United a câștigat și returul cu Nottingham Forest și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei - Eurosport

Liverpool s-a calificat în semifinalele Cupei Ligii Angliei! West Ham nu a  avut nicio șansă pe Anfield - Eurosport
Liverpool s-a calificat în semifinalele Cupei Ligii Angliei! West Ham nu a avut nicio șansă pe Anfield - Eurosport

A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool,  Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport
A avut loc tragerea la sorți a sferturilor Cupei Angliei! Liverpool, Chelsea și Man City și-au aflat adversarele - Eurosport

Manchester City a câștigat Cupa Angliei! Gundogan i-a dat lui United cel  mai rapid gol din istoria finalelor FA Cup - Eurosport
Manchester City a câștigat Cupa Angliei! Gundogan i-a dat lui United cel mai rapid gol din istoria finalelor FA Cup - Eurosport

Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și  Cupa Ligii Angliei - Eurosport
Cluburile din Premier League propun schimbări importante pentru FA Cup și Cupa Ligii Angliei - Eurosport

Liverpool – Chelsea, în finala Cupei Ligii! "Cormoranii" s-au calificat  după egalul cu Fulham - Eurosport
Liverpool – Chelsea, în finala Cupei Ligii! "Cormoranii" s-au calificat după egalul cu Fulham - Eurosport

Chelsea, victorie cu Newcastle la penalty-uri în Cupa Ligii Angliei. Se  știu 3 echipe din semifinalele competiției - Eurosport
Chelsea, victorie cu Newcastle la penalty-uri în Cupa Ligii Angliei. Se știu 3 echipe din semifinalele competiției - Eurosport

Arsenal, eliminată și din Cupa Angliei, continuă criza de formă! Liverpool  dă lovitura pe Emirates, în ultimele minute - Eurosport
Arsenal, eliminată și din Cupa Angliei, continuă criza de formă! Liverpool dă lovitura pe Emirates, în ultimele minute - Eurosport

Manchester City, eliminată de Newcastle din Cupa Ligii Angliei. Arsenal,  Chelsea și Liverpool, în optimi - Eurosport
Manchester City, eliminată de Newcastle din Cupa Ligii Angliei. Arsenal, Chelsea și Liverpool, în optimi - Eurosport

Portughezii o duc pe Manchester United în 16-imile Cupei Angliei. Debut cu  dreptul în noul an pentru trupa lui ten Hag - Eurosport
Portughezii o duc pe Manchester United în 16-imile Cupei Angliei. Debut cu dreptul în noul an pentru trupa lui ten Hag - Eurosport

Manchester City este prima finalistă din Cupa Angliei! Riyad Mahrez a  reușit un hat-trick pe Wembley - Eurosport
Manchester City este prima finalistă din Cupa Angliei! Riyad Mahrez a reușit un hat-trick pe Wembley - Eurosport

Prestigioasa FA Cup se vede în exclusivitate pe Eurosport din acest weekend  - Eurosport
Prestigioasa FA Cup se vede în exclusivitate pe Eurosport din acest weekend - Eurosport

Man City, calificare la pas în semifinalele FA Cup! Silva, dublă pentru  "Cetățeni". Wolves, eliminare surpriză - Eurosport
Man City, calificare la pas în semifinalele FA Cup! Silva, dublă pentru "Cetățeni". Wolves, eliminare surpriză - Eurosport

Meci incredibil în Cupa Angliei! Maidstone s-a calificat în optimi și a  rescris istoria competiției - Eurosport
Meci incredibil în Cupa Angliei! Maidstone s-a calificat în optimi și a rescris istoria competiției - Eurosport

Puștii lui Liverpool câștigă Cupa Ligii Angliei! Van Dijk aduce victoria în  minutul 118! - Eurosport
Puștii lui Liverpool câștigă Cupa Ligii Angliei! Van Dijk aduce victoria în minutul 118! - Eurosport

Newcastle o învinge pe United și e în optimile Cupei Ligii Angliei.  Arsenal, eliminată de West Ham - Eurosport
Newcastle o învinge pe United și e în optimile Cupei Ligii Angliei. Arsenal, eliminată de West Ham - Eurosport

S-au tras la sorți semifinalele Cupei Ligii Angliei! Penultimul act se  dispută în sistem tur-retur - Eurosport
S-au tras la sorți semifinalele Cupei Ligii Angliei! Penultimul act se dispută în sistem tur-retur - Eurosport

Sferturile de finală din Cupa Angliei - FA Cup, transmise în weekend de  Eurosport
Sferturile de finală din Cupa Angliei - FA Cup, transmise în weekend de Eurosport

Arsenal - Chelsea 2-1 | "Tunarii" câștigă Cupa Angliei și se califică în  grupele Europa League - Eurosport
Arsenal - Chelsea 2-1 | "Tunarii" câștigă Cupa Angliei și se califică în grupele Europa League - Eurosport

Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United  se luptă pentru trofeu - Eurosport
Programul semifinalelor din Cupa Angliei: City, Chelsea, Arsenal și United se luptă pentru trofeu - Eurosport