Arhiva Acalmie Abreviere csm bucuresti esbjerg handbal gravitatie Atent A trecut

Cristina Neagu, discurs fără precedent după CSM București - Esbjerg: „Hoție  pe față!”
Cristina Neagu, discurs fără precedent după CSM București - Esbjerg: „Hoție pe față!”

Esbjerg - CSM Bucureşti 32-28. Cristina Neagu&Co, învinse din nou de  daneze! - Antena Sport
Esbjerg - CSM Bucureşti 32-28. Cristina Neagu&Co, învinse din nou de daneze! - Antena Sport

CSM București - Esbjerg 29-29, în ultimul meci al grupei din Liga  Campionilor
CSM București - Esbjerg 29-29, în ultimul meci al grupei din Liga Campionilor

Team Esbjerg vs CSM Bucuresti | Quarter-finals 1st Leg | EHF Champions  League Women 2022/23
Team Esbjerg vs CSM Bucuresti | Quarter-finals 1st Leg | EHF Champions League Women 2022/23

BUCURESTI - HANDBAL - EHF CL - SFERTURI - CSM BUCURESTI - TEAM ESBJERG - 7  MAI 2023 - Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL - EHF CL - SFERTURI - CSM BUCURESTI - TEAM ESBJERG - 7 MAI 2023 - Inquam Photos

CSM Bucuresti - Evenimentul Zilei

CSM București, înfrângere la patru goluri cu Team Esbjerg. „Tigroaicele”  joacă returul pentru calificarea în Final Four la Polivalentă - România  Liberă
CSM București, înfrângere la patru goluri cu Team Esbjerg. „Tigroaicele” joacă returul pentru calificarea în Final Four la Polivalentă - România Liberă

VIDEO - Nicuşor Dan, filmat când huiduie la meciul de handbal dintre CSM  Bucureşti şi Esbjerg
VIDEO - Nicuşor Dan, filmat când huiduie la meciul de handbal dintre CSM Bucureşti şi Esbjerg

CSM Bucureşti - Esbjerg 31-33. Un nou sezon, o nouă dezamăgire. Danezele  s-au impus clar şi în Sala Polivalentă şi s-au calificat în Final Four-ul  Ligii Campionilor
CSM Bucureşti - Esbjerg 31-33. Un nou sezon, o nouă dezamăgire. Danezele s-au impus clar şi în Sala Polivalentă şi s-au calificat în Final Four-ul Ligii Campionilor

Optimism general la CSM București, după eșecul din turul cu Esbjerg: „Cum  să fie dezamăgire?”
Optimism general la CSM București, după eșecul din turul cu Esbjerg: „Cum să fie dezamăgire?”

CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor.  „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și  coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport
CSM București - Esbjerg 31-33, în returul din sferturile Ligii Campionilor. „Tigroaicele”, fără răspuns în fața danezelor. Cristina Neagu și coechipierele au ratat calificarea în Final Four - Antena Sport

BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - LIGA CAMPIONILOR - CSM BUCURESTI - TEAM  ESBJERG - 1 MAI 2022 - Inquam Photos
BUCURESTI - HANDBAL FEMININ - LIGA CAMPIONILOR - CSM BUCURESTI - TEAM ESBJERG - 1 MAI 2022 - Inquam Photos

Handbal feminin: CSM Bucureşti, eliminată în sferturile Ligii Campionilor  de Team Esbjerg şi ratează Turneul Final Four | News.ro
Handbal feminin: CSM Bucureşti, eliminată în sferturile Ligii Campionilor de Team Esbjerg şi ratează Turneul Final Four | News.ro

Liga Campionilor (handbal f): CSM București și-a aflat adversara din  sferturi - HotNews.ro
Liga Campionilor (handbal f): CSM București și-a aflat adversara din sferturi - HotNews.ro

CSM Bucureşti, remiză cu Team Esbjerg; Neagu devine cea mai bună marcatoare  în Liga Campionilor | adevarul.ro
CSM Bucureşti, remiză cu Team Esbjerg; Neagu devine cea mai bună marcatoare în Liga Campionilor | adevarul.ro

VIDEO Handbal feminin: CSM Bucureşti, învinsă de Team Esbjerg în ultima  secundă (25-26), în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează  lumea.
VIDEO Handbal feminin: CSM Bucureşti, învinsă de Team Esbjerg în ultima secundă (25-26), în sferturile Ligii Campionilor | AGERPRES • Actualizează lumea.

CSM Bucuresti vs Team Esbjerg | Quarter-finals 2nd Leg | EHF Champions  League Women 2022/23
CSM Bucuresti vs Team Esbjerg | Quarter-finals 2nd Leg | EHF Champions League Women 2022/23

CSM București - Esbjerg 31-33, în returul sferturilor de finală ale Ligii  Campionilor la handbal feminin. ”Tigroaicele” ratează din nou Final  Four-ul. Video - Fanatik.ro
CSM București - Esbjerg 31-33, în returul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor la handbal feminin. ”Tigroaicele” ratează din nou Final Four-ul. Video - Fanatik.ro

CSM București va juca acasă meciul decisiv pentru calificarea în Final  Four-ul Champions League – Handbal Mania
CSM București va juca acasă meciul decisiv pentru calificarea în Final Four-ul Champions League – Handbal Mania

Tadici: "CSM București poate recupera două goluri cu Esbjerg. Eu sper să  fie vreo 4-5 goluri la final" - Eurosport
Tadici: "CSM București poate recupera două goluri cu Esbjerg. Eu sper să fie vreo 4-5 goluri la final" - Eurosport

Esbjerg - CSM București 32-28, în turul sferturilor de finală ale Ligii  Campionilor la handbal feminin. „Tigroaicele” păstrează șanse la retur.  Video - Fanatik.ro
Esbjerg - CSM București 32-28, în turul sferturilor de finală ale Ligii Campionilor la handbal feminin. „Tigroaicele” păstrează șanse la retur. Video - Fanatik.ro

Video | CSM București - Esbjerg 25-26. Final dramatic în turul sferturilor  Ligii Campionilor! Danezele, victorie în ultima secundă
Video | CSM București - Esbjerg 25-26. Final dramatic în turul sferturilor Ligii Campionilor! Danezele, victorie în ultima secundă

CSM București va juca tot cu Esbjerg în sferturile Ligii Campionilor la  handbal feminin. Danezele le-au eliminat pe "tigroaice" sezonul trecut în  aceeași fază a competiției - Playsport
CSM București va juca tot cu Esbjerg în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin. Danezele le-au eliminat pe "tigroaice" sezonul trecut în aceeași fază a competiției - Playsport

CSM București - Esbjerg 25-26. Eșec în ultima secundă pentru "tigroaice",  cu Neagu MVP! Totul se decide în Danemarca | Sport.ro
CSM București - Esbjerg 25-26. Eșec în ultima secundă pentru "tigroaice", cu Neagu MVP! Totul se decide în Danemarca | Sport.ro

Adi Vasile pune la zid arbitrajul din CSM București - Esbjerg: "În  condițiile date, nu știu ce puteam face mai mult" - Eurosport
Adi Vasile pune la zid arbitrajul din CSM București - Esbjerg: "În condițiile date, nu știu ce puteam face mai mult" - Eurosport